Naudingai žaidusio E. Ulanovo klubas pranoko A. Gudaičio ekipą

Eurolygos dvyliktajame ture ketvirtadienį susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.

Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (5/7) klubas išvykoje po permainingos kovos 73:65 (23:14, 22:18, 8:21, 20:12) įveikė Sank Peterburgo "Zenit" (6/3) ekipą su Artūru Gudaičiu.

Vis dar be lyderio Nando De Colo žaidę turkai nutraukė keturių nesėkmių iš eilės seriją.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai galingiau pradėjo rungtynes, tačiau po ilgosios pertraukos krito į duobę ir per trečiąjį ketvirtį sukrapštė vos 8 taškus, visgi sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą lemiamame kėlinyje.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir pasirodė panašiai.

E.Ulanovas per 23 minutes pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 2/2 baudų), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 9 naudingumo balus.

A.Gudaitis per 16 minučių įmetė 6 taškus (1/3 dvit., 4/4 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius (3 - puolime), išprovokavo 3 pražangas, 4 sykius suklydo, gavo bloką, triskart prasižengė ir užfiksavo 5 efektyvumo balus.

"Zenit": Kevinas Pangosas 16 (1/4 dvit., 4/8 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 6 išpr. praž., 22 naud. b.), Willas Thomasas 10 (5 atk. kam.), Austinas Hollinsas (1/6 trit., 3 per. kam.), Mateuszas Ponitka (8 atk. kam.) ir Andrejus Zubkovas po 7... K.C.Riversas 2 (12 min., 1/2 dvit., 0/1 trit., 3 atk. kam.).

"Fenerbahče": Janas Vesely 17, Danilo Barthelis 15 (6/6 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 24 naud. b.), Ali Muhammedas 11 (2/3 trit.), Lorenzo Brownas 7 (5 rez. perd., 4 per. kam.), Edgaras Ulanovas ir Jarelas Eddie po 6, Leo Westermannas 5 (1/3 dvit., 1/3 trit., 3 rez. perd.).