„Dizaineriai“ dramatiškai krito namie, A. White'as buvo per plauką nuo dvigubo dublio

Roko Lukoševičiaus nuotr.

Dramatišką nesėkmę Eurolygoje patyrė nesėkmingai rungtynių pabaigą sužaidęs Milano "AX Armani" (6/4) klubas.

Ettore Messinos auklėtiniai namie 77:80 (22:18, 20:12, 18:24, 17:26) nusileido pirmą kartą antrą pergalę paeiliui iškovojusiems Atėnų "Panathinaikos" (4/7) krepšininkams.

Priešpaskutinę ketvirtojo kėlinio minutę du paeiliui Nemanjos Nedovičiaus ir Ioannio Papapetrou tolimi šūviai išvedė svečius į priekį - 76:75. Liikus 13 sekundžių rezultatą galėjęs išlyginti Shavono Shieldso dvitaškis nepasiėkė tikslo.

I.Papapetrou pataikė tik vieną baudos metimą palikdamas "dizaineriams" galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau tai atlikti teko ne pačiam geriausiam snaiperiui Kyle'ui Hinesui.

Abiejose komandose solidžiai pasirodė buvę Kauno "Žalgirio" aukštaūgiai.

Zachas LeDay per 17 minučių įmetė 10 taškų (4/8 dvit., 2/2 baudų), sugriebė 5 atšokusius kamuolius ir užfiksavo 12 naudingumo balų.

Aaronas White'as buvo per plauką nuo dvigubo dublio - per 28 minutes pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo 10 bei perėmė 1 kamuolį ir surinko 18 efektyvumo balų.

"AX Armani": Kevinas Punteris 16 (5 praž.), Malcolmas Delaney 14,Shavonas Shieldsas 13, Zachas LeDay 10 (5 atk. kam.), Kyle'as Hinesas 9.

"Panathinaikos": Nemanja Nedovičius 16 (4 rez. perd.), Ioannis Papapetrou (5 atk. kam.) ir Konstantinos Mitoglou (6 atk. kam.) po 14, Aarona sWhite'as 9, Georgios Papagiannis (5 atk. kam., 3 bl.) ir Shelvinas Mackas (5 rez. perd.) po 8.