ALBA pateikė dar vieną siurprizą - išsivežė pergalę iš Valensijos

Praėjusią savaitę Eurolygoje Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities "Chimki"netikėtai įveikusi Berlyno ALBA (4/7) pateikė dar vieną siurprizą.

Vokietijos čempionai išvykoje 100:92 (27:21, 24:29, 32:15, 17:27) patiesė Valensijos "Valencia" (7/4) krepšininkus ir nutraukė ispanų trijų pergalių seriją.

Svečiai susitikimą pradėjo pelnydami 7 taškus be atsako, tačiau iki pertraukos turėjo minimalų pranašumą - 51:50. Tačiau trečiajame kėlinyje Aito Garcia Reneseso auklėtiniai sužaidė įspūdingą atkarpą 31:9 ir neleido varžovams pavojingai priartėti iki dvikovos pabaigos.

Visiškai sustabdytas buvo Valensijos ekipos žvaigždė Bojanas Dubljevičius, kuris per 17 minučių sukrapštė 2 taškus ir 1 atkovotą kamuolį, o naudingiausiai šeimininkų gretose žaidė 13 taškų surinkęs du praėjusius sezonus ALBA marškinėlius vilkėjęs islandas Martinas Hermannsonas.

Nugalėtojai realizavo 60 proc. (21/35) dvitaškių, net 53,1 proc. (17/32) tolimų metimų, o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 39:23.

"Valencia": Martinas Hermannsonas (3/4 trit., 6 rez. per.) ir Klemenas Prepeličius po 13, Mike'as Tobey (2/2 trit.) ir Fernando San Emeterio po 12, Guillemas Vivesas 11 (3/4 trit.), Nikola Kaliničius 10 (2 bl.).

ALBA: Jaysonas Grangeris 17 (5/7 trit., 5 rez. perd.), Luke'as Sikma (6/7 dvit., 12 atk. kam.) ir Johannesas Thiemannas po 15, Nielsas Giffey 13 (3/5 trit.), Louisas Olinde ir Timas Schneideris po 8.