Eurolygos finalininkų dvikovoje CSKA be gailesčio sudorojo „Anadolu Efes“

2019-ųjų metų Eurolygos finalininkai antradienį stojo į mūšį 2020-2021 metų reguliariajame sezone, tačiau rimtos kovos nebuvo.

Čempionų titulą vis dar ginantis CSKA (11/3) namuose net 100:65 (20:13, 27:21, 27:15, 26:16) sudorojo Stambulo "Anadolu Efes" (7/7).

Intriga šiame mače buvo vos vieną kėlinį. Dar iki didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai įgijo dviženklę persvarą - 47:34.

Nors buvo galima tikėtis, kad po pertraukos Turkijos čempionai kils į lemiamą šturmą ir sugrąžins intrigą, tačiau nutiko atvirkščiai.

"Užsidegę" armiečiai ėmė tiesiog triuškinti varžovus, o rezultatas besibaigiant susitikimui tapo nepadorus - 100:65.

CSKA: W.Clyburnas - 22, D.Hilliardas - 16, N.Milutinovas (6/6 dvit., 10 atk. kam.) - 12, M.Jamesas (1/6 trit., 10 rez. perd.) - 11, I.Ukhovas ir T.Šengelija po 8 taškus.

"Anadolu Efes": V.Micičius - 14, B.Dunstonas (7 atk. kam.) - 13, R.Beauboisas - 10, K.Simonas - 7 taškai.