ALBA po pratęsimo triumfavo Belgrade

Tikrą trilerį Eurolygos keturioliktajame ture laimėjo puikiai pastaruoju metu rungtyniaujanti Berlyno ALBA (6/7).

Vokietijos čempionai Serbijoje po pratęsimo 90:84 (15:16, 19:21, 14:20, 28:19) palaužė penktą nesėkmę iš eilės patyrusius Belgrado "Crvena Zvezda" (4/10) krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei svečiai atsilikinėjo 72:76, tačiau dvitaškį pataikė Nielsas Giffey, o pratęsimą baudų metimais išplėšė Luke'as Sikma.

Papildomo laiko metu "albatrosai" spurtavo 11:3 ir nebeleido Sašos Obradovičiaus auklėtiniams pagalvoti apie pergalę.

"Crvena Zvezda": Jordanas Loydas 21 (4/8 trit.), Ognjenas Dobričius 13 (3/5 trit.), Johnny O'Bryantas 12 (9 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kl.), Corey Waldenas 9 (1/7 dvit., 5 rez. perd.), Aleksa Uškovičius 8.

ALBA: Maodo Lo 21 (4/6 trit., 6 rez. perd.), Peytonas Siva 19 (6 rez. perd., 26 naud. b.), Johannesas Thiemannas 13, Nielsas Giffey (5 atk. kam.) ir Luke'as Sikma (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 9.