Prieš dvikovą Kaune E. Ulanovo klubas nusileido Z. LeDay vedamiems „dizaineriams“

Prieš ketvirtadienį Kaune vyksiančią dvikovą su "Žalgiriu" (7/6) nesėkmę Eurolygoje patyrė Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (5/9) klubas.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai namie 71:79 (25:26, 10:18, 13:24, 23:11) nusileido Milano "AX Armani" (8/5) krepšininkams.

Ettore Messinos treniruojami "dizaineriai" antrajame kėlinyje spurtavo 11:0, vėliau buvo pasiekę triuškinantį pranašumą, kurį turkai tik aptirpdė lemiamame ketvirtyje.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Ulanovas 16 minučių įmetė 3 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir užfiksavo 1 naudingumo balą.

Praėjusiame sezone kartu su kauniečiu "Žalgirio" gretose rungtyniavęs Z.LeDay labiausiai išsiskyrė nugalėtojų gretose. Amerikietis per 25 minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius ir surinko 20 efektyvumo balų.

"Fenerbahče": Dyshawnas Pierre'as 16 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Danilo Barthelis 13 (2/3 trit.), Nando De Colo 12, Leo Westermannas 10 (10 min., 2/3 trit., 4 rez. perd.), Ahmetas Duverioglu 6 (6 atk. kam.).

"AX Armani": Zachas LeDay 15 (3/5 trit., 7 atk. kam., 20 naud. b.), Kevinas Punteris 13, Shavonas Shieldsas ir Luigi Datome (2/3 trit.) po 10, Malcolmas Delaney (4 rez. perd.) ir Vladimiras Micovas po 7.