„Real“ tik po dviejų pratęsimų palaužė „Panathinaikos“

Itin sunkią pergalę Eurolygos keturioliktajame ture iškovojo vienas turnyro favoritų Madrido "Real" (9/5) klubas.

Pablo Laso auklėtiniai išvykoje tik po dviejų pratęsimų 97:93 (14:15, 19:14, 23:19, 12:20, 11:11, 18:14) palaužė praėjusią savaitę Kauno "Žalgirio" (7/7) įveiktus Atėnų "Panathinaikos" (4/9) krepšininkus.

Tris ketvirčius vyko lygi kova, o ketvirtajame kėlinyje žaidimo kontrolę perėmė graikai, kurie po Nemanjos Nedovičiaus baudų metimų išsiveržė į priekį - 68:66 likus beveik 3 minutėms.

Vėliau abiejų komandų žaidėjai ne kartą netaikliai atakavo iš toli. Likus 14 sekundžių Trey Thompkinsas prametė dar vieną tritaškį, tačiau kamuolį sugriebęs Sergio Lullas išlygino rezultatą - 68:68. Georgios Vovaras paėmė dvi pertraukėles iš eilės, tačiau jo auklėtiniai nespėjo atlikti metimo - pratęsimas.

Papildomo laiko pradžioje iš toli pataikęs Ioannis Papapetrou ir dvitaškį pridėjęs Georgios Papagiannis privertė P.Laso stabdyti žaidimą - 73:68. Nors svečiai buvo išsiveržę į priekį, N.Nedovičius atstatė lygybę įpusėjus paskutinei minutei - 77:77. Likus 20 sekundžių Alberto Abalde vėl suteikė pranašumą ispanams - 77:79. Eleftherios Bochoridis baudų metimais išlygino rezultatą, o S.Llullas likus 2 sekundėms prasižengė puolime.

Antrojo pratęsimo metu atkakli kova vėl virė iki paskutinių sekundžių, o pranašesni buvo lemiamu metu prie baudų metimo linijos neklydę svečiai.

"Panathinaikos": Nemanja Nedovičius 27 (4/9 trit., 7 išp. praž.), Ioannis Papapetrou 18 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Georgios Papagiannis 14 (7/8 dvit., 0/4 trit., 5 atk. kam., 2 bl.), Benas Bentilas 13 (5 atk. kam.), Shelvinas Mackas 6 (6 rez. perd.).

"Real": Walteris Tavaresas 20 (9/13 dvit., 14 atk. kam., 6 - puolime, 36 naud. b.), Alberto Abalde 19 (8/9 baudų, 6 rez. perd.), Anthony Randolphas 18 (6/6 dvit., 2/8 trit., 5 atk. kam.), Trey Thomkinsas 12 (2/6 dvit., 2/7 trit.), Jaycee Carrollas 11, Gabrielis Deckas (1/5 dvit., 5 atk. kam.) ir Sergio Llullas po 6.