Šaro kariauna neleido R. Kurtinaičio auklėtiniams atsispirti nuo dugno

Eurolygos keturioliktajame ture įvyko dviejų kauniečių trenerių akistata.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama Barselonos "Barcelona" (11/3) namie 87:74 (32:25, 19:16, 18:12, 18:21) įveikė Rimo Kurtinaičio treniruojamus Maskvos srities "Chimki" (2/12) krepšininkus.

Katalonams tai buvo trečioji pergalė iš eilės, tuo tarpu Rusijos komandos nesėkmių serija nusitęsė iki penkių.

Lemiamame ketvirtyje aikštės šeimininkai buvo pradėję triuškinti varžovus, tačiau po Aleksejaus Švedo 8 iš eilės pelnytų taškų skirtumas sumažėjo iki 82:72, visgi lūžis neįvyko.

Viso "Chimki" lyderis per 35 minutes įmetė 22 taškus (3/6 dvit., 5/12 trit., 1/3 baudų), atkovojo 9 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

"Barcos" vedlio Nikolos Mirrotičiaus sąskaitoje - 24 pelnyti taškai (7/8 dvit., 2/3 trit., 4/4 baudų), 4 atkovoti bei 2 perimti kamuoliai, 7 išprovokuotos pražangos ir net 34 efektyvumo balai per 24 minutes.

"Barcelona": Nikola Mirotičius 24 (34 naud. b.), Cory Higginsas 20 (2/2 trit., 8/8 baudų, 8 išpr. praž., 27 naud. b.), Alexas Abrinesas 13 (3/5 trit.), Pierre Oriola 10, Brandonas Daviesas (2/5 dvit., 2/4 trit., 3 atk. kam., 4 rez. perd., 7 naud. b.) ir Kyle'as Kuricas (2/3 trit.) po 6.

"Chimki": Aleksejus Švedas 22 (9 atk. kam., 6 rez. perd., 27 naud. b.), Sergejus Karasiovas (3 per. kam.) ir Jordanas Mickey po 13, Devinas Bookeris (5 atk. kam.) ir Dairis Bertanis po 8.