„Maccabi“ nesustabdė ASVEL milžino ir krito Prancūzijoje

Tel Avivo "Maccabi" (5/9) klubui Eurolygos keturioliktajame ture nepavyko iškovoti trečios pergalės iš eilės.

Izraelio čempionai Prancūzijoje po atkaklios kovos 81:84 (24:30, 17:20, 23:17, 17:17) nusileido Vilerbano ASVEL (4/9) krepšininkams.

Prasidėjus paskutinei minutei Angelo Caloiaro dvitaškiu su pražanga sumažino skirtumą iki 3 taškų. Po nesėkmingos varžovų atakos pratęsimą galėjo išplėšti "Maccabi" lyderis Scottie Wilbekinas, tačiau jo tolimas metimas paskutinę sekundę nepasiekė tiklo.

Aikštės šeimininkai realizavo 67,3 proc. (33/49) dvitaškių bei laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 34:27.

ASVEL: Moustapha Fallas (7/9 dvit., 5 atk. kam., 2 bl., 25 naud. b.) ir Norrisas Cole'as (6/6 dvit., 4 rez. perd., 4 kl.) po 15, Amine Noua 11, Davidas Lighty 10 (8 atk. kam.), Guerschonas Yabusele 9.

"Maccabi": Scottie Wilbekinas 25 (3/8 trit., 8/8 baudų, 29 naud. b.), Elijah Bryantas 12 (5/6 dvit., 0/5 triit., 5 atk. kam.), Draganas Benderis 11, Othello Hunteris 8, Tyleris Dorsey (2/5 trit., 1/5 baudų) ir Angelo Caloiaro po 7.