„Real“ tik per pratęsimą laimėjo Pirėjuje ir neleido „Olympiacos“ aplenkti „Žalgirio“

Itin sunkią pergalę Eurolygos penkioliktajame ture iškovojo vienas turnyro favoritų Madrido "Real" (10/5) klubas.

Pablo Laso auklėtiniai išvykoje tik per pratęsimą 86:82 (12:12, 19:18, 18:21, 20:18, 17:13) palaužė Pirėjo "Olympiacos" (7/7) krepšininkus.

Po šios nesėkmės graikai liko devintoje turnyrinės lentelės vietoje ir iš aštuntuko neišstūmė Kauno "Žalgirio" (8/7)

Per tris paskutines ketvirtojo kėlinio minutes ispanai nepelnė nė taško, o pratęsimo galėjo ir nebūti, kadangi likus 5 sekundėms Shaquille'as McKissicas perėmė kamuolį, tačiau pergalingu galėjęs tapti Kosto Slouko dvitaškis tikslo nepasiekė.

Papildomo laiko metu po 4 iš eilės Nikolo Laprovittolos taškų svečiai įgijo 5 taškų pranašumą - 76:71, tačiau Sh.McKissicas realizavo visus 5 baudų metimus, Hassanas Martinas pataikė dvitaškį ir jau pirmavo šeimininkai - 77:76. Po Trey Thompkinso ir Sergio Llullo tolimų šūvių "Real" susigrąžino pranašumą, o likus 14 sekundžių H.Martinas prarado kamuolį. N.Laprovittola dukart stojo prie baudų metimo linijos ir nė sykio nesuklydo.

"Olympiacos": Hassanas Martinas (8/12 dvit., 6 atk. kam.) ir Shaquille'as McKissicas (5 atk. kam.) po 18, Kostas Sloukas 11 (2/7 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Saša Vezenkovas (6 atk. kam.), Livio Jeanas-Charlesas ir Octaviusas Ellisas po 7.

"Real": Nicolas Laprovittola 19 (8/8 baudų, 6 rez. perd., 27 naud. b.), Trey Thomkinsas 15 (3/3 dvit., 3/3 trit., 4 rez. perd., 24 naud. b.), Walteris Tavaresas 13 (5/6 dvit., 10 atk. kam., 5 bl., 23 naud. b.), Sergio llullas 10 (3/5 trit., 6 rez. perd.), Jaycee Carrollas 8.