R. Kurtinaičio kariauna taip ir neatsispyrė nuo dugno - pralaimėjo ir ASVEL

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai taip ir neatsispyrė nuo Eurolygos turnyrinės lentelės dugno bei patyrė šeštą nesėkmę iš eilės.

Absoliutus turnyro autsaideris Maskvos srities "Chimki" (2/13) klubas išvykoje po permainingos kovos 84:90 (29:20, 22:23, 19:29, 14:18) nusileido Vilerbano ASVEL (5/9) ekipai.

Rusijos komanda sėkmingiau pradėjo rungtynes, o antrojo ketvirčio viduryje turėjo net 15 taškų pranašumą - 40:25, visgi iki kėlinio pabaigos jis ištirpo iki 51:43 Po ilgosios pertraukos prancūzai spurtavo 12:5 ir sumažino skirtumą iki minimumo - 55:56.

Vėliau vyko atkakli kova "taškas į tašką", o likus pustrečios minutės pražangų limitą išnaudojo "Chimki" žvaigždė Aleksejus Švedas. Be lyderio likusiai Rusijos komandai teko pripažinti pralaimėjimą

ASVEL: Guerschonas Yebusele 20 (4/8 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 24 naud. b.), Moustapha Fallas 16 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 22 naud. b.), Norrisas Cole'as 19 (4 rez. perd.), Davidas Lighty 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud. b.).

"Chimki": Devinas Bookeris 26 (8/9 dvit., 2/2 trit., 32 naud. b.), Aleksejus Švedas 14 (1/5 dvit., 4/8 trit., 10 rez. perd., 5 praž.), Jonas Jerebko 10 (0/6 trit., 6 atk. kam.), Viačeslavas Zaicevas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Janis Timma (1/4 trit.) po 9.