„Barcelona“ dramatiškoje kovoje nusileido „Maccabi“ krepšininkams

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams Eurolygoje nepavyko iškovoti trečios pergalės iš eilės bei išlaikyti vienvaldžių lyderių pozicijos.

Barselonos "Barcelona" (11/4) namie po dramatiškos kovos 67:68 (12:17, 20:13, 22:23, 13:15) nusileido Izraelio čempionams Tel Avivo "Maccabi" (6/9) krepšininkams.

Likus 3 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos katalonai pirmavo 67:63, tačiau tuomet jų puolimas sustojo.

Likus 13 sekundžių "Maccabi" centras Othello Hunteris pataikė dvitaškį su pražanga, tačiau nerealizavo baudos metimo. Pergalę galėjęs išplėšti Cory Higginso tritaškis tikslo nepasiekė.

Nors "Barca" pralaimėjo minimaliu skirtumu, pagal komandų naudingumo balus vaizdas buvo visai kitoks - 56:84.

"Barcelona": Cory Higginsas 16 (2/3 trit.), Nikola Mirotičius (3/8 dvit., 10 atk. kam., 8 išpr. praž.) ir Kyle'as Kuricas po 12, Nickas Calathesas 11 (4/5 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd.), Artiomas Pustovojus 8.

"Maccabi": Draganas Benderis 15, Tyleris Dorsey 14, Othello Hunteris (5 atk. kam., 3 bl.) ir Elijah Bryantas po 10, Scottie Wilbekinas 7 (6 rez. perd.).