R. Giedraitis su T. Sedekerskiu svariai prisidėjo prie baskų sugrįžimo į pergalių kelią

Trijų nesėkmių seriją Eurolygoje nutraukė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos "Baskonia" (7/8) klubas.

Baskai Italijoje po atkaklios kovos 84:79 (23:19, 22:22, 18:16, 21:22) palaužė Milano "AX Armani"(9/6) krepšininkus.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, o Duško Ivanovičiui šiame mače teko verstis be vieno lyderių Achille Polonaros.

Jau pirmoje susitikimo atakoje iš toli pataikęs R.Giedraitis viso per 35 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit., 3/4 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 11 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 22 minutes įmetė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, pats gavo "stogą" ir užfiksavo 10 efektyvumo balų.

"Olympiacos": Kevinas Punteris 15 (1/5 trit.), Malcolmas Delaney 12 (1/5 dvit., 3/6 trit.), Luigi Datome 11 (3/3 trit.), Sergio Rodriguezas (3/5 trit., 5 rez. perd.) ir Shavonas Shieldsas po 9, Kyle'as Hinesas 8, Zachas LeDay 7 (25 min., 2/5 dvit., 1/3 trit., 8 atk. kam., 2 bl., 12 naud. b.).

"Baskonia": Zoranas Dragičius 16, Pierria Henry 15 (8 rez. perd., 7 kl.), Tonye Jekiri 12 (12 atk. kam., 25 naud. b.), Rokas Giedraitis 11, Youssoupha Fallas 10 (2 bl.), Alecas Petersas 8, Luca Vildoza 7 (6 rez. perd.), Tadas Sedekerskis 5.