M. Guduričiaus sugrįžimą „Fenerbahče“ pažymėjo gryno oro leidusia įkvėpti pergale

Trijų pralaimėjimų iš eilės seriją nutraukė Stambulo "Fenerbahče" (6/10) komanda su Edgaru Ulanovu.

Marko Guduričiaus sugrįžimą į Eurolygą ir Turkijos grandų gretas Igorio Kokoškovo auklėtiniai pažymėjo pergale namuose prieš Pirėjo "Olympiacos" (7/8) rezultatu 84:77 (22:27, 23:14, 21:13, 18:23).

E.Ulanovas per 17 minučių įmetė 2 taškus (1.1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, tiek pat kartų prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Likus žaisti 2 minutes Saša Vezenkovas tritaškiu sumažino "Fenerbahče" persvarą iki minimumo - 75:74. Po minutės pertraukėlės Nando De Colo realizavo baudų metimus, po kelių akimirkų dvitaškį pridėjo Dyshawnas Pierre'as, o aiikštės šeimininkai vėl įgijo saugesnį 5 taškų pranašumą - 79:74.

Paskutinę vinį į "Olympiacos" karstą smeigė tas pats D.Pierre'as, kurio tolimas metimas panaikino likusius intrigos likučius.

"Fenerbahče": J.Vesely (8/8 dvit.) - 17, D.Pierre'as - 14, M.Mahmutoglu - 12, D.Barthelis - 11, N.De Colo (8 atk. kam.) - 10, L.Brownas - 7 taškai.

"Olympiacos": S.Vezenkovas (5/7 trit.) - 17, L.Jean-Charlesas (6 atk. kam.) - 12, V.Spanoulis ir A.Harrisonas po 11, Sh.McKissicas - 8 taškai.