Po „Bayern“ nesėkmės Pirėjuje „Žalgiris“ pakilo į penktą vietą

Pirėjo "Olympiacos" (9/8) klubas Eurolygoje sėkmingai pradėjo antrąjį ratą, o ši pergalė kilstelėjo Kauno "Žalgirį" (11/7) į penktą turnyrinės lentelės vietą.

Georgio Bartzoko auklėtiniai namie po atkaklios kovos 84:82 (19:22, 25:24, 20:15, 20:21) palaužė Miuncheno "Bayern" (11/7) krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei minutei graikai pirmavo 82:79, o po Andrea Trinchieri paimtos pertraukėlės Wade'as Baldwinas pametė kamuolį, į ką Kostas Sloukas atsakė dvitaškiu.

Netrukus buvęs Vilniaus "Ryto" gynėjas D.J.Seeley pataikė iš toli, o Aaarono Harrisono tritaškis tikslo nepasiekė - 84:82 likus 3 sekundėms. Po pertraukėlės pergalę galėjęs išplėšti Paulo Zipserio tolimas šūvis buvo netaiklus.

Abi komandos puikiai atakavo iš toli: bavarai realizavo 40 proc. (10/25), aikštės šeimininkai - net 45,5 proc. (10/22) tritaškių.

"Olympiacos": Kostas Sloukas 24 (3/4 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam., 29 naud. b.), Saša Vezenkovas 13 (6 atk. kam.), Aaronas Harrisonas ir Octaviusas Ellisas po 11, Vassilis Spanoulis 10.

"Bayern": D.J.Seeley 26 (7/8 trit., 26 naud. b.), Jalenas Reynoldsas 20 (9/11 dvit.), Wade'as Baldwinas 12 (1/6 trit., 5 rez. perd., 7 kl.), Leonas Radoševičius 8.