Po pertraukos „Anadolu Efes“ nokautavo Vokietijos čempionus

Reikalingą pergalę kovoje dėl vietos pirmajame Eurolygos aštuntuke iškovojo Stambulo "Anadolu Efes" (10/9) komanda.

Turkijos grandai namuose po spurto trečiajame kėlinyje 84:76 (18:18, 18:26, 26:9, 22:23) pranoko Vokietijos čempionę Berlyno ALBA (7/12).

Po dviejų kėlinių šiame susitikime 8 taškų persvara priekyje buvo svečiai iš Berlyno - 44:36.

Visus reikalus aikštės šeimininkai išsprendė iškart po pertraukos. Trečiąjį ketvirtį laimėję triuškinančiu skirtumu 26:9, Ergino Atamano auklėtiniai nutolo 62:53 ir per lemiamas dešimt minučių varžovams priartėti nebeleido - 84:76.

"Anadolu Efes": V.Micičius (8 rez. perd.). Sh.Larkinas (4/8 trit.,6 rez. perd.) ir A.Moermanas (3/5 trit., 8 atk. kam.) po 15, R.Beauboisas - 11, J.Andersonas - 10, B.Dunstonas (9 atk. kam.) - 9 taškai.

ALBA: J.Grangeris - 17, B.Lammersas (6 atk. kam.) - 14, M.Lo - 11, J.Thiemannas (8 atk. kam.) - 8 taškai.