„Fenerbahce“ su E. Ulanovu įgauna pagreitį

Antradienį Eurolygos čempionate ketvirtą iš eilės pergalę iškovojo Stambulo „Fenerbahce“ (9/10) komanda, kurioje rungtyniauja Edgaras Ulanovas.

Savo arenoje žaidęs Turkijos klubas 96:76 (28:1823:23, 24:15, 21:20) nugalėjo du lietuvius turinčią Vitorijos „Baskonia“ (9/10) komandą.

E. Ulanovas per 17 su puse minutės pelnė 5 taškus (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 1/2) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų gretose kaip senais gerais laikais puikiai pasirodė Nando De Colo. Prancūzas pelnė 27 taškus (tritaškiai 4/7) ir surinko 30 naudingumo balų. 17 taškų prie pergalės pridėjo Janas Vesely.

Vitorijos ekipoje žaidžiantys krepšininkai iš Lietuvos pelnė po 8 taškus. Tadas Sedekerskis žaidė 15 minučių, pataikė 1 dvitaškį iš 2, 2 tritaškius iš 3, atkovojo 2 kamuolius ir tiek pat kartų juos prarado.

Rokas Giedraitis per 22 su puse minutės pataikė 1 dvitaškį iš 4, 2 tritaškius iš 5, sugriebė 3 kamuolius ir du kartus suklydo.

Rezultatyviausiai Ispanijos klube pasirodė 15 taškų surinkęs Alecas Petersas.