Dramatiškas trileris Tel Avive baigėsi K. Slouko vedamo „Olympiacos“ pergale

Dramatišką pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Pirėjo "Olympiacos" (10/8) komanda, kuriai tai buvo trečioji iš eilės.

Graikai išvykoje po 45 minučių kovos 89:87 (13:18, 20:22, 19:15, 21:18, 16:14)) palaužė Tel Avivo "Maccabi" (8/11) krepšininkus ir įsirašė labai svarbią pergalę.

Pergalių skaičiumi "Oly" susilygino su "Valencia" ir "Anadolu Efes" bei dalinasi 8-10 vietas turnyro lentelėje.

Šioje akistatoje intrigos netrūko iki pat paskutinių sekundžių. Laimėti per pagrindinį laiką geresnius šansus turėjo aikštės šeimininkai. Jie likus žaisti minutę pirmavo 4 taškais - 71:67, tačiau šaltakraujiškai pabaigoje sužaidę "Olympiacos" krepšininkai sugebėjo išsigelbėti ir lemiamus įvykius nukelti į pratęsimą.

Jo metu ir toliau virė nuožmi kova. Nors likus žaisti mažiau nei minutei svečių pranašumas buvo saugus - 86:81, "geltonieji" baltos vėliavos nekėlė ir vėl grąžino maksimalią intrigą.

"Olympiacos" pirmaujant 88:85 Scottie Wilbekinas išprovokavo pražangą atakuojant iš toli ir turėjo progą išplėšti antrąjį pratęsimą, tačiau paskutinysis baudos metimas tikslo nepasiekė, o Georgioso Bartzoko auklėtiniai įtvirtino pergalę - 89:87.

"Maccabi": S.Wilbekinas (3/12 trit., 8 kl.) - 25, E.Bryantas - 15, A.Žižičius - 12, O.Hunteris (10 atk. kam.) - 11, Ch.Jonesas - 9 taškai.

"Olympiacos": K.Sloukas (9/9 baudos, 11 rez. perd.) - 21, G.Larentzakis - 13, G.Printezis - 12, Sh.McKissicas - 10, S.Vezenkovas (7 atk. kam.) ir L.Jean-Charlesas po 8 taškus.