Staigmena: „Real“ tikrame trileryje namie nusileido serbams

Atidėtose Eurolygos 19-ojo turo rungtynėse pirmadienį užfiksuota staigmena: nesėkmę patyrė Madrido "Real" (13-7) klubas.

Pablo Laso auklėtiniai savo aikštėje tikrame trileryje 77:79 (21:23, 19:22, 18:21, 19:13) nusileido Belgrado "Crvena Zvezda" (7-13) krepšininkams.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui serbai pirmavo 72:63, tačiau prasidėjus paskutinei minutei Branko Lažičiaus pražangą prieš Rudy Fernandezą arbitrai traktavo kaip nesportinę.

Trey Thomkinsas realizavo baudų metimus, o rezultatą galėjęs išlyginti Jaycee Carrollas šovė pro šalį - 73:76. Abiejų komandų žaidėjai apsikeitė baudų metimais, o likus 6 sekundėms kamuolį prarado Quino Colomas.

Nicolas Laprovittola nuo baudų metimo linijos sumažino skirtumą iki minimumo. Q.Colomas pataikė tik antrąjį baudos metimą palikdamas varžovams 5 sekundes atakai. J.Carrollo dvitaškis metimas aidint sirenai tikslo nepasiekė.

Aikštės šeimininkai realizavo vos 39 proc. (13/33) dvitaškių, o svečiai pataikė net 45 proc. (9/20) tolimų metimų.

"Real": Rudy Fernandezas 11 (3/6 trit.), Nicolas Laprovittola (2/7 trit., 10 rez. perd.), Gabrielis Deckas (2/2 trit.), Jeffery Tayloras (2/2 trit.) ir Trey Thomkinsas po 10, Walteris Tavaresas 9 (9 atk. kam., 2 bl.).

"Crvena Zvezda": Corey Waldenas 18 (3/6 trit.), Ognjenas Dobričius 13, Duopas Reathas 10 (2 bl.), Johnny O'Bryantas (5 atk. kam.) ir Quino Colomas po 8, Branko Lažičius 7.