ASVEL įveikė svečius iš Valensijos

Netikėtą, bet Kauno "Žalgiriui" (11-9) palankią pergalę Eurolygoje iškovojo vienas autsaiderių Vilerbano ASVEL (7-14)  klubas.

T.J.Parkerio auklėtiniai namie užtikrintai 90:77 (17:17, 23:17, 21:20, 29:23) įveikė Valensijos "Valencia" (11-10) krepšininkus, kuriems tai buvo ketvirtoji nesėkmė per pastaruosius penkis mačus.

Iki trečiojo ketvirčio pabaigos likus 3 minutėms ispanai pirmavo 52:51, tuomet prancūzai šovė 10:2, o įpusėjus lemiamam kėliniui pirmavo triuškinančiai - 79:60.

ASVEL neprireikė ir svaresnės savo milžino Moustaphos Fallo pagalbos - per 9 minutes įmetė 2 taškus, sugriebė 2 atšokusius kamuolius ir blokavo 2 metimus.

Tuo tarpu starto penkete rungtynes pradėjęs buvęs žalgirietis Derrickas Waltonas prie pergalės prisidėjo pelnydamas 10 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 1/2 baudų).

ASVEL: Williamas Howardas 17 (2/3 trit., 9/9 baudų, 24 naud. b.), Guershonas Yabusele 12 (2/3 trit.), Derrickas Waltonas ir Davidas Lighty po 10, Antoine Diot 9 (1/5 trit., 6 rez. perd.), Norrisas Cole'as 8 (6 rez. perd.).

"Valencia": Nikola Kaliničius 18 (6/7 dvit., 6/6 baudų), Derrickas Williamsas 11, Martinas Hermannssonas (7 rez. perd.), Samas Van Rossomas (2/3 trit.) ir Mike'as Tobey (9 atk. kam.) po 9, Jaime Pradilla 7.