Z. LeDay vedami „dizaineriai“ sutriuškino „Bayern“

Netikėtai lengvą pergalę dviejų Eurolygos pirmojo šešeto komandų dvikovoje iškovojo Milano "Ax Armani" (13-7) klubas.

Ettore Messinos auklėtiniai namie 75:51 (20:10, 22:10, 21:15, 12:16) nepaliko vilčių Miuncheno "Bayern" (12-9) krepšininkams ir laimėjo trečią kartą iš eilės.

"Dizaineriai" triuškinantį pranašumą susikrovė jau pirmojoje susitikimo pusėje (42:20), o ir po pertraukos neleido Andre Trinchieri kariaunai perlaužti rungtynių eigos.

Naudingiausiu mačo žaidėju tapo buvęs žalgirietis Zachas Leday. Aukštaūgis per 32 minutes įmetė 10 taškų (2/8 dvit., 1/1 trit., 4/4 baudų), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 19 efektyvumo balų.

Tuo tarpu bavarų žvaigždė Vladimiras Lučičius liko be pelnytų taškų ir su -4 naudingumo balais.

Svečiai realizavo vos 36 proc. (16/44) dvitaškių, 14 proc. (2/14) - tolimų metimų bei suklydo 20 kartų.

"AX Armani": Sergio Rodriguezas 14 (4/4 dvit., 2/3 trit.), Kevinas Punteris 12, Riccardo Moraschini 11 (3/3 trit.), Zachas LeDay 10 (8 atk. kam.), Malcolmas Delaney (4 rez. perd.) ir Kyle'as Hinesas po 8.

"Bayern": Jalenas Reynoldsas 12 (5 atk. kam.), Diego Flaccadori 8, Wade'as Baldwinas (5 kl.) ir Jamesas Gistas po 6, Nickas Weileris-Babbas 5.