Š. Jasikevičiaus kariauna neturėjo daug vargo Belgrade

Nesunkią pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos "Barcelona" (15/6) komanda.

Katalonai išvykoje užtikrintai 72:60 (21:11, 14:20, 22:14, 15:15) nugalėjo Belgrado "Crvena Zvezda" (7/14) krepšininkus.

Po dviejų kėlinių "Barca" turėjo tik 4 taškų pranašumą - 35:31, tačiau lemiamą smūgį varžovams sudavė iškart po ilgosios pertraukos.

Pavyzdinę gynybą demonstravę svečiai įgijo dviženklį pranašumą - 47:36. Aikštės šeimininkai buvo sumažinę atsilikimą iki 6 taškų (43:49), tačiau dar vienas Š.Jasikevičiaus auklėtinių spurtas iš esmės tapo lemtingu - 57:43.

Ketvirtajame kėlinyje Serbijos čempionams intrigos sugrąžinti nebepavyko, užtikrinta pergale džiaugėsi granatiniai - 72:60.

"Crvena Zvezda": O.Dobričius - 11, J.Loydas (0/5 trit.) - 9, C.Waldenas - 8, D.Davidovacas - 7 taškai.

"Barcelona": C.Higginsas - 14, P.Oriola (7 atk. kam.) - 12, R.Smitas - 11, N.Calathesas (5 rez. perd,) - 10, B.Daviesas - 9, N.Mirotičius (8 atk. kam.) - 6 taškai.