Š. Jasikevičiaus kariauna per plauką išvengė pralaimėjimo Pirėjuje

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai per plauką išvengė pralaimėjimo bei pratęsė pergalių Eurolygoje seriją iki šešių.

Barselonos "Barcelona" (17-6) išvykoje paskutinių sekundžių trileryje 76:74 (21:12, 19:18, 10:23, 26:21) palaužė Pirėjo "Olympiacos" (11-12) krepšininkus.

Graikijos komandoje Georgis Bartzokas neturėjo vieno lyderių Sašos Vezenkovo, į rikiuotę dar negrįžo ir Kostas Papanikolaou.

Aikštės šeimininkai intrigą sukūrė trečiajame kėlinyje, kai driokstelėjo net 21:6 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 53:50.

Prasidėjus paskutinei minutei katalonai atsiliko 72:74. Nikola Mirotičius baudų metimais išlygino rezultatą, o Nickas Calathesas perėmė kamuolį iš Kosto Slouko. Likus 6 sekundėms Livio Jeanas-Charlesas pažeidė taisykles, o G.Bartzokas užsidirbo techninę pražangą. N.Mirotičius nepataikė baudos metimą, o Cory Higginsas realizavo abu.

Pergalę galėjęs išplėšti Vassilio Spanoulio tritaškis tikslo nepasiekė, o vėliau pratęsimą nesėkmingai bandė išplėšti kamuolį puolime atkovoję Hassanas Martinas ir K.Sloukas.

"Olympiacos": Shaquille'as McKissicas 18 (2/7 dvit., 4/6 trit.), Vassilis Spanoulis 12 (4/5 dvit., 1/6 trit.), Kostas Sloukas 11 (2/6 dvit., 1/5 trit., 5 rez. perd.), Georgios Printezis 10, Octaviusas Ellisas 8 (13 atk. kam., 7 - puolime).

"Barcelona": Nikola Mirotičius 16 (4/5 dvit., 1/4 trit., 5 atk. kam.), Cory Higginsas 14 (2/3 trit., 4 rez. perd.), Nickas Calathesas 12 (7 rez. perd.), Pierre Orioola 11, Brandonas Daviesas 10 (4/7 dvit., 2/5 baudų), Rolandas Šmitas 9.