„Zenit“ su A. Gudaičiu po labai atkaklios kovos krito Milane

Antrą nesėkmę iš eilės patyrė vienas Eurolygos lyderių Sankt Peterburgo "Zenit" (13-8) klubas su Artūru Gudaičiu.

Xavi Pascualio auklėtiniai išvykoje 76:82 (24:16, 20:19, 15:21, 17:26) nusileido Ettore Messinos treniruojamiems Milano "AX Armani" (15-7) krepšininkams, kurie pratęsė pergalių seriją iki šešių.

"Dizaineriai" ilgai vijosi varžovus, o ketvirtajame kėlinyje po 6 iš eilės Vladimiro Micovo taškų pagaliau išsiveržė į priekį - 64:63.

Vėliau vyko kova "taškas į tašką", o prasidėjus priešpaskutinei minutei aikštės šeimininkai įgijo apčiuopiamesnį pranašumą po Kevino Punterio tolimo šūvio - 75:71.

Likus pusei minutės vinį į Rusijos komandos karstą įkalė tritaškį švystelėjęs Malcolmas Delaney.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 33 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 2/4 baudų), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 3 pražangas, po kartą suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 11 efektyvumo balų.

"AX Armani": Kevinas Punteris 14, Sergio Rodriguezas 13 (3/6 trit.), Kyle'as Hinesas (8 atk. kam.) ir Malcolmas Delaney (2/3 trit.) po 12, Vladimiras Micovas 10, Shavonas Shieldsas 9, Zachas LeDay 6.

"Zenit": Kevinas Pangosas (5 rez. perd.) ir Austinas Hollinsas po 12, K.C.Riversas 11 (3/7 trit.), Mateuszas Ponitka (5 atk. kam.) ir Vitalijus Fridzonas po 9, Artūras Gudaitis (5 atk. kam., 2 bl.) ir Willas Thomasas (5 atk. kam.) po 8.