„Fenerbahče“ su E. Ulanovu Eurolygoje iškovojo dešimtą pergalę iš eilės

Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo "Fenerbahče" (15-10) komanda Eurolygoje iškovojo dešimtą pergalę iš eilės.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai namie po permainingos kovos 89:84 (24:22, 21:20, 22:18, 21:24) palaužė Berlyno ALBA (8-17) krepšininkus.

Likus 3 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Turkijos komanda pirmavo net 85:72, tuomet Vokietijos čempionai pakilo į lemiamą šturmą ir pusantros minutės atkarpą laimėjo 10:0. Visgi aikštės šeimininkai pergalės nepaleido.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Ulanovas per 14 minučių nė karto nemetė į krepšį, atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

"Fenerbahče": Nando De Colo 26 (7/9 dvit., 1/6 trit., 9/9 baudų, 8 rez. perd., 7 išpr. praž., 5 kl., 31 naud. b.), DyShawnas Pierre'as 17 (3/3 trit.), Janas Vesely (8 atk. kam., 2 bl.) ir Marko Guduričius (4 rez. perd.) po 12, Kyle'as O'Quinnas 8 (6 atk. kam.).

ALBA: Benas Lammersas 16 (7/7 dvit., 3 bl., 23 naud. b.), Maodo Lo (8 rez. perd.) ir Simone Fontecchio (8 atk. kam.0 po 14, Johannesas Thiemannas 10 (2/2 trit.), Luke'as Sikma 6 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kl.).