A. Gudaitis buvo vienas vedlių į pergalę atidėtame Eurolygos mače

Artūras Gudaitis buvo vienas vedlių į Sankt Peterburgo "Zenit" (15-9) pergalę Eurolygos atidėto penktojo turo mače.

Xavi Pascualio auklėtiniai namie po permainingos kovos 79:70 (19:15, 21:23, 14:16, 25:16) įveikė Milano "AX Armani" (16-9) krepšininkus.

Likus 2 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Kevinas Punteris pataikė iš toli su A.Gudaičio pražanga ir sumažino skirtumą iki 66:71. Tačiau lietuvio baudų metimai ir buvusio žalgiriečio Kevino Pangoso tolimas šūvis atstatė dviženklį pranašumą, Rusijos komandai beliko atsilaikyti.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 21 minutę pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 4/6 baudų), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas, 3 kartus suklydo 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 20 naudingumo balų.

"Zenit": Artūras Gudaitis (5 atk. kam.) ir Kevinas Pangosas (10 rez. perd., 3 per. kam., 25 naud. b.) po 16, Billy Baronas 13 (3/7 trit.), Willas Thomasas (5 atk. kam.) ir Alexas Poythressas po 10, Mateuszas Ponitka 6 (7 atk. kam.).

"AX Armani": Kevinas Punteris 16, Shavonas Shieldsas 15, Sergio Rodriguezas 10 (1/6 trit., 5 rez. perd.), Kyle'as Hinesas 9 (10 atk. kam.), Michaelas Rollas 7.