Kaune nemalonumų pridaręs S. Llullas ketvirtadienį prieš „Žalgirį“ veikiausiai nežais

Madrido "Real" gerbėjai gali lengviau atsikvėpti – komandos atakų organizatoriaus Sergio Llullo kelio trauma nėra sunki.

Pranešama, kad veteranui buvo atlikti išsamūs tyrimai, kurie neaptiko rimtų sužalojimų, krepšininkui neprireiks operacijos, tačiau dar teks tęsti gydymo procedūras.

Šiame Eurolygos sezone S.Llullas vidutiniškai per 18 minučių įmetą 8,7 taško (34,1 proc. trit.), sugriebia 1,6 atšokusio kamuolio, atlieka 2,9 rezultatyvaus perdavimo ir fiksuoja 8,1 naudingumo balo.

Panašūs 33 metų 190 cm ūgio gynėjo rodikliai ir Ispanijos pirmenybėse – 10,3 pelnyto taško (31,5 proc. trit.), 1,5 atkovoto kamuolio, 1,9 rezultatyvaus perdavimo ir po 8 efektyvumo balus per 19 minučių.

Ispanas veikiausiai negalės padėti savo komandai ketvirtadienį Eurolygos namų rungtynėse prieš Kauno "Žalgirį".

Būtent S.Llullas Kaune sustabdė įsibėgėjusius žalgiriečius, kai per tris paskutines antrojo kėlinio minutes surinko 9 taškus. Tuomet ispanai šventė pergalę rezultatu 93:90.