„Anadolu Efes“ nutraukė „Valencia“ laimėjimų seriją

Stambulo "Anadolu Efes" (16/10) komanda pratęsė savo pergalių seriją Eurolygoje ir nutraukė sėkmingą Valensijos "Valencia" (14/13) atkarpą.

Turkijos grandai namuose 99:83 (18:23, 28:17, 22:18, 31:25) nugalėjo svečius iš Ispanijos.

"Valencia" šiose rungtynėse pirmavo tik pirmojo ketvirčio metu. Antrajame kėlinyje rezultatą persvėrę šeimininkai (36:35), trečiajame ėmė tolti - 65:58.

Per lemiamas dešimt minučių "oranžiniams" intrigos sukurti nebepavyko, "Anadolu Efes" šventė užtikrintą pergalę - 99:83.

Turkijos klubas šiame susitikime tolimus metimus pataikė pavydėtinu taiklumu - iš 31 tikslą pasiekė 18 (58% taiklumas).

"Anadolu Efes": S.Sanli (4/6 dvit., 3/3 trit.) - 20, R.Beauboisas (5/7 trit.) - 19, V.Micičius - 16, Sh.Larkinas (5/9 trit.) - 15, K.Simonas - 14 taškų.

"Valencia": B.Dubljevičius (6 atk. kam.) - 15, K.Prepeličius ir D.Williamsas po 13, M.Tobey - 12, J.Sastre ir S.Van Rossomas po 8 taškus.