„Zenit“ be kelio traumą patyrusio A. Gudaičio įspūdingame lemiamame kėlinyje patiesė ALBA

Sankt Peterburgo "Zenit" (16-10) komanda Eurolygoje iškovojo pergalę ir be traumuoto Artūro Gudaičio.

Rusijos klubas prieš rungtynes pranešė, kad lietuvis turi problemų su keliu, o daugiau informacijos pateiks po atliktų tyrimų.

Xavi Pascualio auklėtiniai namie 87:71 (23:24,, 20:24, 25:19, 19:4) patiesė Berlyno ALBA (9-18) krepšininkus.

Pergalę lėmė lemiamas ketvirtis, kuriame Vokietijos čempionams buvo leista sukrapštyti vos 4 taškus.

Aikštės šeimininkai realizavo net 61,8 proc. (21/34) dvitaškių ir 52 proc. (13/25) – tolimų metimų.

"Zenit": Kevinas Pangosas 19 (5/10 trit., 7 rez. perd., 26 naud. b.), Willas Thomasas 15 (6/7 dvit., 6 atk. kam., 4 per. kam., 23 naud. b.), Mateuszas Ponitka 14 (6 rez. perd., 23 naud. b.), Austinas Hollinsas 13 (3/6 trit.), Alexas Poythress 11 (7 atk. kam., 3 gauti bl.).

ALBA: Luke'as Sikma 18 (6 atk. kam., 6 kl.), Simone Fontecchio 13 (4/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Benas Lammersas 11 (6 atk. kam., 2 bl.), Maodo Lo 10, Marcusas Erikssonas 9.