„Chimki“ grįžo į realybę - 10 tritaškių pataikęs M. Erikssonas atvedė ALBA į pergalę

Maskvos srities "Chimki" (3/24) komanda po triumfo antradienį, kuomet sugebėjo nutraukti ilgiausią Eurolygoje trukusią komandos pralaimėjimų seriją istorijoje, grįžo į nesėkmių liūną.

Pamaskviečiai savo aikštėje, arenoje rungtynes stebint beveik tūkstančiui žiūrovų 81:100 (25:20, 22:21, 20:27, 14:32) nusileido Berlyno ALBA (10/18) krepšininkams.

Susitikimą aikštės šeimininkai pradėjo pakiliai. Iki ilgosios pertraukos "Chimki" net gi turėjo 6 taškų pranašumą - 47:41.

Vis dėlto vaizdas po pertraukos aikštėje pasikeitė vokiečių naudai. Iki lemiamo ketvirčio ALBA išlygino rezultatą, o per paskutines dešimt minučių tiesiog sudorojo "Chimki" į jų krepšį įsūdę net 32 taškus - 100:81.

"Chmki": J.Mickey (12/16 dvit., 9 atk. kam.) - 29, A.Švedas (3/12 trit.,12 rez. perd.) - 15, E.McCollumas - 12, S.Karasiovas - 7 taškai.

ALBA: M.Erikssonas (10/13 trit., 41 naud. balai) - 36, L.Sikma (8 atk. kam.) ir S.Fontecchio (3/5 trit.) po 18, P.Sivas (9 rez. perd.) ir B.Lammersas po 11 taškų.