Permainingoje kovoje „Panathinaikos“ susitvarkė su „Maccabi“

Trijų pralaimėjimų seriją Eurolygoje pavyko nutraukti Atėnų "Panathinaikos" (10/17) klubui, kuris į pirmąjį aštuntuką jau nebepretenduoja.

Graikijos čempionai namuose po permainingos kovos 81:63 (25:9, 18:21, 15:25, 23:8) nugalėjo Tel Avivo "Maccabi" (11/16) krepšininkus.

Pastarieji net ir po šios nesėkmės turnyrinėje lentelėje liko laipteliu aukščiau už varžovus. Žydai rikiuojasi keturiolikti, "Pao" - penkioliktoje vietoje.

Mačą kur kas geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jau po pirmų dešimties minučių turėjo solidžią persvarą - 25:9. Antrojo kėlinio metu svečiams pavyko kiek aptirpdyti graikų pranašumą, tačiau jis išliko apčiuopiamas - 43:30.

Vaizdas aikštėje pasikeitė po pertraukos. Puikiai trečiąjį kėlinį sužaidę "Maccabi" krepšininkai priartėjo per vieną metimą - 55:58.

Vis dėlto lemiamas kėlinys ir vėl priklausė Graikijos čempionams. Pajutę, kad varžovai jau lipa ant kulnų jie įjungė aukščiausią pavarą ir "geltoniesiems" nepaliko jokių šansų ketvirtį laimėdami net 23:8.

"Panathinaikos": I.Papapetrou (4/6 trit.) - 20, A.White'as (5/6 dvit., 7 atk. kam.) - 15, K.Mitoglu (8 atk. kam.) ir M.Hezonja (2/6 trit.) po 12, G.Papagiannis - 8 taškai.

"Maccabi": S.Wilbekinas (4/9 trit.) - 14, T.Dorsey, J.Dibartolomeo ir A.Žižičius (8 atk. kam.) po 9, Ch.Jonesas - 6 taškai.