ALBA sudaužė paskutines Prancūzijos čempionų dar puoselėtas viltis

Antrą pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Berlyno ALBA (11/18) komanda. "Albinosai" išvykoje po atkaklios kovos 95:89 (23:30, 20:22, 27:21, 25:16) palaužė Vilerbano ASVEL (12/17) krepšininkus, kuriems tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Prancūzams po šio pralaimėjimo iš esmės realių šansų pakovoti dėl vietos atkrintamosiose nebeliko.

Su dvylika laimėjimų jie turnyrinėje lentelėje rikiuojasi dvyliktoje vietoje, tuo tarpu ALBA dalijasi penkioliktą-keturioliktąją pozicijas.

Du kėlinius šiose rungtynėse situaciją kontroliavo aikštės šeimininkai - 52:43. Po ilgosios pertraukos 15:5 spurtavusi ALBA trumpam buvo išsiveržusi į priekį 58:57, tačiau T.J.Parkerio auklėtiniai susigrąžino pranašumą - 73:70.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti vos kiek daugiau nei minutę rezultatas dar buvo lygus - 89:89. Tuomet svarbų tritaškį smeigė Vokietijos čempionų puolėjas Simone Fontecchio - 92:89. Jau kitoje atakoje jis pridėjo tikslų baudos metimą, o pergalę įtvirtino Marcusas Erikssonas - 95:89.

ASVEL: G.Yabusele - 20, W.Howardas (3/4 trit., 6 rez. perd.) - 15, N.Cole'as (0/5 trit.) ir I.Bako po 12, M.Strazelis - 9 taškai.

ALBA: P.Siva (3/6 trit., 7 rez. perd.) - 21, S.Fontecchio - 19, M.Erikssonas (3/5 trit.) - 14, J.Thiemannas (6 atk. kam.) - 13, B.Lammersas - 12 taškų.