„Baskonia“ su rezultatyviu R. Giedraičiu išplėšė pratęsimą, bet ne pergalę

Apmaudų pralaimėjimą Eurolygos reguliariajame sezone patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (18/15) komanda.

Ispanijos čempionai savo aikštėje po dramatiškos kovos, kurioje prireikė ir pratęsimo 101:111 (19:22, 22:24, 22:19, 29:27, 9:19) nusileido vietą aštuntuke jau seniau užsitikrinusiai ir dėl geresnių startinių pozicijų kovojančiai Stambulo "Anadolu Efes" (22/11).

Tuo tarpu baskams ši nesėkmė gali kainuoti labai brangiai - jie vis dar balansuoja tie atkrintamųjų riba, o paskutiniame ture jie žūrbūt turės įveikti "Valencia" bei sulaukti kitų palankių rezultatų.

Pratęsimą "Baskonia" ekipai išplėšė Luca Vildoza pataikęs tolimą metimą likus žaisti 2 sekundėms iki pagrindinio laiko pabaigos.

Vis dėlto pratęsime esant rezultatui 96:98, svečiai spurtavo 9:0 ir nutolo negrįžtamai bei iškovojo pergalę.

R.Giedraitis buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje. Lietuvis per 37 minutes pelnė 21 tašką (7/7 dvit., 1/5 trit., 4/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 4 sykius prasižengė bei surinko 22 naudingumo balus.

21 minutę ant parketo praleidęs T.Sedekerskis pelnė 2 taškus (1/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, tiek pat sykių suklydo, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą ir aikštę su -6 naudingumo balais turėjo palikti dėl išnaudoto pražangų limito.

"Baskonia": A.Polonara (8 atk. kam., 6 rez. perd.) - 23, R.Giedraitis - 21, P.Henry (8 rez. perd.) ir A.Petersas (9 atk. kam.) po 15, L.Vildoza (2/8 trit., 6 rez. perd.) - 14 taškų.

"Anadolu Efes": Sh.Larkinas (6/9 trit.) - 30, K.Simonas (5/8 trit.) - 21, V.Micičius - 16, A.Moermanas (8 atk. kam.) - 14, S.Sanli - 12 taškų.