„Žalgiris“ po atkaklios kovos nusileido „Bayern“ ekipai, kuri žais Eurolygos atkrintamosiose

Zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai išvykoje paskutinėmis rungtynių akimirkomis rezultatu 70:71 (22:21, 14:16, 18:20, 16:14) nusileido Miuncheno „Bayern“ ekipai.

Dviem taškais iš po krepšio dvikovą pradėjo Joffrey Lauvergne, tritaškį pataikė Marius Grigonis, o Lukas Lekavičius ir Thomasas Walkupas surinko po penkis taškus – 15:11. Nigelas Hayesas sumetė abu baudų metimus, dvitaškį pridėjo Martinas Gebenas, o kėlinuką taikliu tritaškiu užbaigė L.Lekavičius – 22:21.

Po dvitaškį antrojo ketvirčio pradžioje pataikė M.Grigonis ir T.Walkupas, J.Lauvergne surinko keturis taškus iš eilės, du pridėjo L.Lekavičius, o Karolis Lukošiūnas surinko keturis – 36:37.

Po pertraukos Paulius Jankūnas smeigė tritaškį, T.Walkupas sumetė baudų metimus, o J.Lauvergne surinko šešis taškus iš eilės – 47:43. N.Hayesas realizavo tritaškį metimą, Rokas Jokubaitis surinko keturis taškus, tačiau ir toliau teko vytis varžovus – 54:57.

Pirmuosius komandos taškus lemiamame ketvirtyje sudėtingu metimu pelnė P.Jankūnas, o tritaškiu ir dėjimu iš viršaus kėlinio viduryje pasižymėjo T.Walkupas – 61:63. N.Hayesas surinko penkis taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą (66:65), T.Walkupas sumetė baudų metimus, o N.Hayesas pridėjo dar vieną taiklų metimą iš po krepšio – 70:67. Deja, tačiau likus porai sekundžių iki dvikovos pabaigos Vladimiras Lučičius sumetė abu baudų metimus ir kauniečiai liko be pergalės – 70:71.

„Žalgiris“: T.Walkupas 16, N.Hayesas 12 (6 atk. kam.), J.Lauvergne 12 (6 atk. kam.), L.Lekavičius 10 (5 rez. perd.), M.Grigonis 5 (5 rez. perd.), P.Jankūnas 5, K.Lukošiūnas 4, R.Jokubaitis 4, M.Gebenas 2 (5 atk. kam.),, P.Garino 0.

„Bayern“: V.Lučičius 13, J.Reynoldsas 12, N.Weileris-Babbas 11.