Rungtynes perlaužęs „Anadolu Efes“ ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį

Antradienio vakarą prasidėjo 2020/2021 metų sezono Eurolygos atkrintamosios varžybos.

Pirmoje ketvirtfinalio akistatoje į kovą stojo Madrido "Real" ir Stambulo "Anafolu Efes" krepšininkai.

Pastarieji namuose po puikiai sužaistos antros rungtynių dalies šventė užtikrintą pergalę 90:63 (20:18, 24:22, 20:10, 26:13) ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Ketvirtfinalio seriją sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie sužaidus pirmąsias minutes pirmavo 8:0. Vis dėlto tai buvo tik trumpa mačo akimirka kuomet "Real" žaidėjai galėjo džiaugtis švieslentėje degančiais skaičiais.

Neilgai trukus "Anadolu Efes" išlygino rezultatą, o pirmąsias dešimt minučių laimėjo 2 taškais - 20:18.

Antrajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, bet priekyje ir toliau buvo Ergino Atamano auklėtiniai.

Lemiamą spurtą "Anadolu Efes" surengė iškart po pertraukos. Trečiąjį kėlinį pradėję 6:0 šeimininkai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą - 50:40.

"Real" krepšininkai dar bandė nepaleisti mačo (50:62), tačiau ketvirtajame kėlinyje Turkijos čempionai uždarė visus klausimus.

"Anadolu Efes": R.Beauboisas (3/6 trit.) - 19, S.Sanli (8 atk. kam.) - 16, Sh.Larkinas (3/10 trit.) - 14, B.Dunstonas - 11, K.Simonas - 10, V.Micičius ir A.Moermanas po 7 taškus.

"Real": T.Thompkinsas (3/5 trit.) - 13, W.Tavaresas (9 atk. kam.) - 10, N.Laprovitolla - 9 taškai.