Fantastiškoje atomazgoje Milane - pergalingas Z. LeDay'aus metimas (VIDEO)

Eurolygos ketvirtfinalio seriją tarp Milano "AX Armani" ir Miuncheno "Bayern" klubų prasidėjo neįtikėtinai dramatišku trileriu.

"Dizaineriai" namuose paskutinės sekundės metimu 79:78 (16:18, 11:26, 26:20, 26:14) sugebėjo palaužti Miuncheno "Bayern" krepšininkų pasipriešinimą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Antrosios šios poros rungtynės vyks jau šį ketvirtadienį, taip pat Milane.

Šių rungtynių pabaiga klostėsi lyg dramatiškiausias metų trileris, kuriame abi pusės nusipelnė komplimentų.

Likus žaisti dvi minutes svečiai buvo priekyje 74:70. Surengę dvi rezultatyvias atakas ir dukart apgynę savo krepšį milaniečiai išlygino rezultatą - 74:74.

Tuomet savo žodį tarė Sergio Rodriguezas, kuris likus žaisti kiek daugiau nei pusę minutės pataikė tolimą metimą - 77:74.

Po tokios nesėkmingos atkarpos "Bayern" žaidėjai nepalūžo ir po minutės pertraukėlės pelnė taškus bei sumažino skirtumą iki minimumo 76:77.

Malcolmo Delaney tolimas metimas tikslo nepasiekė, o likus žaisti vos kiek daugiau nei sekundę Jamesas Gistas išprovokavo pražangą bei realizuodamas abu baudų metimus, jau atrodė, išplėšė pergalę svečiams - 78:77.

Vis dėlto "AX Armani" dar turėjo minutės pertraukėlę ir likusią sekundę išsigelbėti. To aikštės šeimininkams pakako. M.Delaney atliko rezultatyvų perdavimą buvusiam žalgiriečiui Zachui LeDay'ui, kuris spėjo įskraidinti dvitaškį ir "dizaineriai" aikštės viduryje galėjo šokti džiaugsmo šokį - 79:78.

"AX Armani": Z.LeDay'us (7 atk. kam.) - 17, S.Rodriguezas (3/5 trit.) - 13, K.Punteris (0/4 trit.) - 11, M.Delaney (1/8 trit.) - 10, V.Micovas ir Sh.Shieldsas po 8 taškus.

"Bayern": D.Seeley (5/5 trit.) - 23, W.Baldwinas IV ir J.Johnsonas po 10, Z.Sisko, J.Reynoldsas ir J.Gistas po 7 taškus.