„Barca“ išvargo pergalę Rusijoje ir atsidūrė arčiau finalo ketverto

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama Barselonos "Barcelona" gali kiek lengviau atsipūsti. Eurolygos ketvirtfinalio serijoje katalonai iš pradžių atsilikę 0:1, dabar jau išsiveržė į priekį 2:1.

Trečiose serijos rungtynėse, kurios vyko pilnutėlėje aistruolių Sankt Peterburgo arenoje "Barca" po atkaklios kovos 78:70 (16:16, 18:17, 21:18, 23:19) palaužė "Zenit" krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje komandas skyrė vos 3 taškai - 58:61. Tuomet svečiai sugebėjo kiek labiau atitrūkti - 65:58. Vis dėlto aikštės šeimininkai varžovams ir toliau alsavo į nugarą - 62:66.

Po Kevino Pangoso dvitaškio likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes komandas skyrė 6 taškai - 64:70. Lemiamus Rusijos klubo bandymus atlaikę Šaro auklėtiniai sugebėjo šaltakraujiškai realizuoti baudų metimus, o Brandono Davieso dvitaškiai užtikrino pergalę reguliariojo sezono nugalėtojams.

"Zenit": B.Baronas (3/5 trit.) - 19, A.Poythressas - 14, K.Pangosas (6 rez. perd.) ir W.Thomasas (9 atk. kam.) po 10, K.C.Riversas ir T.Blackas po 8 taškus.

"Barcelona": B.Daviesas (8 atk. kam.) - 22, C.Higginsas - 16, K.Kuricas (3/4 trit.) - 13, N.Mirotičius - 11, N.Calathesas - 7 taškai.

Ketvirtasis serijos mačas penktadienį vyks Rusijoje.