„Barcelona“ antrus metus iš eilės liko be Katalonijos taurės: kapituliavo prieš Ispanijos lygos vidutiniokus

Šarūnui Jasikevičiui su "Barcelona" komanda antrus metus iš eilės nepavyko iškovoti Katalonijos taurės.

Barselonos krepšininkai turnyro finale 70:81 turėjo pripažinti namuose žaidusios Manresos BAXI komandos pranašumą.

Manresos komanda praėjusį sezoną ACB pirmenybėse užėmė 10-ąją vietą.

Rokas Jokubaitis pralaimėjusiems per 14 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvit.).

Antrajame kėlinyje sužaidus daugiau, nei 4 minutes varžovų treneris P.Martinezas buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję Barselonos krepšininkai įgijo dviženklę persvarą (30:20).

Likus žaisti 3 minutes Š.Jasikevičius taip pat užsidirbo techninę pražangą, o šeimininkai priartėjo iki minimumo (31:30). Likus žaisti kiek daugiau, nei minutę antrajame kėlinyje N.Mirotičius gavo techninę pražangą ir šeimininkai atsidūrė priekyje (35:36).

Trečiajame kėlinyje toliau vyko kova taškas į tašką, tačiau prieš lemiamą ketvirtį "Barcai" pavyko įgyti 3 taškų persvarą (56:53).

Sužaidus daugiau, nei 2 minutes ketvirtajame kėlinyje BAXI ekipa išlygino rezultatą (60:60). Įpusėjus kėliniui "Barca" turėjo 3 taškų deficitą (68:65). Likus žaisti 3 minutes I.Bako padvigubino Manresos persvarą (67:73). Po Š.Jasikevičiaus minutės pertraukėlės K.Kuričius įsmeigė tritaškį (73:70). Likus žaisti minutę I.Bako padidino šeimininkų persvarą (75:70), Higginsas prametė abi baudas. Likus žaisti 49 sekundes G.Jou realizavo dvi baudas (77:70). Likus žaisti 32 sekundes G.Jou surengė greitą ataką (79:70). Likus žaisti 22 sekundes N.Calathesas buvo nubaustas nesportine pražanga (81:70).

Tuo metu buvęs žalgirietis Nigelis Hayesas surinko 6, o Brandonas Daviesas - 8 taškus.

BAXI: Ismaelis Bako 18. Yankuba Sima 15, Joe Thomassonas 14, Sylvainas Francisco 13, Guillemas Jou 11.

"Barcelona": Rolands Šmits 14, Nickas Calathes 13, Nikola Mirotičius 10, Kyle'as Kuričius 9.

Kitą savaitę Barselonos ekipa išvyksta į Tenerifę kur rugsėjo 11-12 dienomis laukia Ispanijos Supertaurės kovos. Pusfinalyje katalonai susitiks su Valensijos krepšininkais.