Po krepšiais karaliavęs „Real“ užtikrintai nukovė Eurolygos čempionus

Eurolygos čempionų titulą ginantys Stambulo "Anadolu Efes" (0-1) krepšininkai nesėkmingai pradėjo naująjį sezoną.

Ergino Atamano auklėtiniai Ispanijoje 69:82 (15:32, 20:18, 13:18, 21:14) nusileido Madrido "Real" (1-0) ekipai.

9:0 rungtynes pradėjusi Pablo Laso kariauna per pirmąjį kėlinį pelnė net 32 taškus ir nebeleido varžovams pagalvoti apie pergalę.

Blankiai šį kartą sužaidė praėjusio reguliariojo sezono bei finalo ketverto MVP Vasilije Micičius. Buvęs žalgirietis per 24 minutes surinko 9 taškus (1/4 dvit., 2/6 trit., 1/3 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir užfiksavo 0 efektyvumo balų.

Aikštės šeimininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 47:21.

"Real": Thomasas Heurtelis (3/5 trit.) ir Guerschonas Yabusele (3/5 trit., 4 rez. perd.) po 15, Walteris Tavaresas 13 (6/6 dvit., 12 atk. kam., 2 bl., 24 naud. b.), Nigelas Williamsas-Gossas 9, Adamas Hanga 8.

"Anadolu Efes": Shane'as Larkinas 21 (2/2 dvit., 3/6 trit., 8/9 baudų, 6 rez. perd., 35 naud. b.), Filipas Petruševas 17 (6/8 dvit.), Vasilije Micičius 9, Krunoslavas Simonas 8.