CSKA gali lengviau atsikvėpti: N. Milutinovui operacijos neprireiks

Nesėkmingai Eurolygos startas susiklostė Maskvos CSKA (0-1) komandai ir jos marškinėlius vilkinčiam buvusiam Kauno "Žalgirio" lyderiui Mariui Grigoniui. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje 74:84 (29:21, 16:23, 14:18, 15:22) nusileido Ettore Messinos treniruojamiems Milano "AX Armani" (1-0) krepšininkams.

Pralaimėjimas nebuvo vienintelė svečių nesėkmė. Sužaidęs vos 2 minutes traumą patyrė pagrindinis vidurio puolėjas Nikola Milutinovas. Serbas kovodamas dėl kamuolio susižalojo kelį bei aikštelę paliko su komandos draugų pagalba ir joje nebepasirodė.

"Atrodo nelabai gerai. Tikėsimės geriausio", – po dvikovos teigė D.Itoudis.

Nerimui iš tiesų buvo pagrindo, kadangi praėjusį sezoną armiečiai nuo vasario mėnesio turėjo verstis be vieno naudingiausių komandos žaidėjų dėl peties traumos.

Visgi dabar CSKA gerbėjai gali ramiau atsipūsti. Krepšininkui buvo atliktas magnetinio rezonanso tyrimas, kuris nustatė kairiojo kelio vidinio raiščio dalinį pažeidimą, dėl kurio operacijos neprireiks. Manoma, kad N.Milutinovas į rikiuotę galės grįžti po 3-4 savaičių.

Praėjusiame Eurolygos sezone 26-erių 213 cm ūgio vidurio puolėjas vidutiniškai per 24 minutes pelnė 9,8 taško (67 proc. dvit.), atkovojo 8,6 (net 4,4 – puolime) kamuolio ir rinko 17,9 naudingumo balo.