61 tašką surinkusi „Fenerbahče“ įveikė Serbijos čempionus

Itin nerezultatyviose rungtynėse kovingą pergalę Eurolygos pirmajame ture iškovojo Stambulo "Fenerbahče" (1/0) komanda.

Ji savo aikštėje po atkaklios gynybinės kovos 61:57 (18:15, 10:11, 17:11, 16:20) nugalėjo Belgrado "Crvena Zvezda" (0/1) krepšininkus.

Šiame mače komandoms geriau sekėsi gintis, nei pulti. Atkakliai vykusiose rungtynėse didžiąją laiko dalį pirmavo šeimininkai. Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 3 minutes komandas skyrė tik 2 taškai - 51:49.

Tuomet Dyshawnas Pierre’as pelnė dvitaškį, Nando De Colo smeigė tritaškį ir "Feneris" atitrūko - 56:49.

Nors serbai dar bandė kabintis į rungtynes, Sašos Djordjevičiaus auklėtiniai atsilaikė ir išlaikė pranašumą iki finalinės sirenos - 61:57.

"Fenerbahče": D.Pierre'as (4/6 dvit.) - 13, J.Vesely ir D.Bookeris (9 atk. kam.) po 8, A.Polonara ir N.De Colo po 6 taškus.

"Crvena Zvezda": N.Ivanovičius (3/8 trit.) - 16, N.Woltersas ir N.Kaliničius (9 atk. kam.) po 9, O.Kuzmičius - 8 taškai.