Eurolygos Rusijos klubų dvikovoje – A. Gudaičio ir M. Kuzminsko ekipos triumfas

Eurolygos pirmajame ture susidūrė du Rusijos klubai, o pergalę šventė Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas "Zenit" (1-0).

Xaviero Pascualio auklėtiniai išvykoje 70:69 (18:22, 15:11, 18:16, 19:20) palaužė į turnyrą grįžusius Kazanės UNICS (0-1) krepšininkus.

Pirmuosius 10 iš 12 aikštės šeimininkų taškų pelnęs Mario Hezonja prasidėjus paskutinei minutei perėmė kamuolį ir pats šovė iš toli, tačiau netaikliai. Kroatas likus 19 sekundžių dvitaškiu sumažino skirtumą iki 67:70. Svečiams suklydus Isaiah Canaanas pataikė dvitaškį, tačiau daugiau nieko nuveikti abiejų ekipų žaidėjams nepavyko.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 23 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvit.), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, sykį pažeidė taisykles ir surinko 11 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 4 minutes į krepšį nemetė, atkovojo 2 bei prarado 1 kamuolį, išprovokavo pražangą ir užfiksavo 2 efektyvumo balus.

UNICS: Isaiah Canaanas 18 (4/8 trit.), Mario Hezonja 14 (2/6 trit.), Johnas Brownas 10, Lorenzo Brownas 7 (6 rez. perd.).

"Zenit": Conneris Francampas 18, Billy Baronas 17 (4/8 trit.), Jordanas Loydas 10 (1/5 trit., 5 atk. kam.), Artūras Gudaitis 8.