Karjeros rekordus gerinęs T. Sedekerskis bei R. Giedraitis atvedė baskus į dramatišką pergalę

Tadas Sedekerskis pagerino asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo Eurolygoje rekordus, o jo ir Roko Giedraičio vedama Vitorijos "Baskonia" (1-2) iškovojo pirmąją pergalę.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namie po dramatiškos kovos 81:79 (15:17, 25:18, 21:24, 20:20) palaužė Atėnų "Panathinaikos" (1-2) krepšininkus.

Pergalingus baudų metimus likus 23 sekundėms pataikė Jaysonas Grangeris. Aikštės šeimininkai dar nebuvo išnaudoję pražangų limito ir tuo pasinaudojo sudegindami laiko, o Ioannio Papapetrou tolimas šūvis tikslo nepasiekė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 34 minutes pelnė 16 taškų (3/6 dvit., 2/6 trit., 4/4 baudų), atkovojo 5 (4 – puolime) bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, po kartą suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 17 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 25 minutes įmetė 15 taškų (3/3 dvit., 3/3 trit.), sugriebė 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išvengė klaidų bei pražangų ir užfiksavo 22 efektyvumo balus.

Ankstesni puolėjo Eurolygos rekordai buvo 11 taškų ir 18 naudingumo balų.

"Baskonia": Rokas Giedraitis (5 atk. kam.) ir Simone Fontecchio (4/7 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 21 naud. b.) po 16, Tadas Sedekerskis 15 (3/3 trit., 6 atk. kam., 22 naud. b.), Jaysonas Grangeris 12 (9 rez. perd., 22 naud. b.), Stevenas Enochas (5 atk. kam.) ir Wade'as Baldwinas po 7.

"Panathinaikos": Ioannis Papapetrou 22 (3/5 trit., 4 rez. perd., 24 naud. b.), Darylas Maconas 13 (3/6 trit.), Howardas Sant-Roosas ir Kendrickas Perry po 9, Jeremy Evansas 8.