Pirmąjį ir ketvirtąjį kėlinius pasiautėjęs lietiviškasis „Zenit“ paliko „Bayern“ be pergalių

Itin permainingame Eurolygos mače trečią pergalę iškovojo Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (3-1).

Xaviero Pascualio auklėtiniai namie 79:71 (31:16, 12:19, 11:25, 25:11) įveikė be pergalių liekančius Miuncheno "Bayern" (0-4) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai pasiuntė varžovus į nokdauną pradėdami susitikimą 13:0, o pirmąjį ketvirtį laimėdami 31:16. Bavarai atsigavo jau antrajame kėlinyje, o trečiojo viduryje spurtavo 10:0 ir persvėrė rezultatą – 50:47.

Lemiamas kėlinys priminė pirmąjį: Rusijos komanda pradėjo 14:3 bei išlaikė pranašumą iki dvikovos pabaigos.

Žinoma, tokiame susitikime negalėjo apsieiti be "Bayern" stratego Andrea Trinchieri techninės pražangos – italas ja apdovanotas buvo likus 18 sekundžių.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 17 minučių pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas, dukart pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 2 minutes krepšio neatakavo, kartą suklydo, dusyk prasižengė ir užfiksavo -3 efektyvumo balus.

"Zenit": Jordanas Mickey 18 (5/6 dvit.), Alexas Poythressas 14 (6 atk. kam.), Conneris Frankampas 12, Billy Baronas 10, Jordanas Loydas 9 (1/4 dvit., 1/4 trit., 11 rez. perd.).

"Bayern": Darrunas Hilliardas 24 (4/4 dvit., 4/7 trit.), Corey Waldenas 20 (1/4 dvit., 3/7 trit., 9/10 baudų, 7 rez. perd., 24 naud. b.), Augustine'as Rubitas 8 (1/5 dvit.), Žanas Šiško 7, Othello Hunteris 6.