„Real“ sutriuškino „Panathinaikos“ krepšininkus

Madrido „Real“ (3/1) ekipa per dvigubą Eurolygos savaitę sumedžiojo dvi pergales. Šįkart Pablo Laso auklėtiniai namuose 88:65 (30:18, 12:12, 20:20, 26:15) pranoko Atėnų „Panathinaikos“ (1/3) komandą.

Trečadienį „Real“ nugalėjo „Monaco“ krepšininkus.

„Real“ nuo varžovų atitrūko jau pirmajame kėlinyje, o vėliau beveik visas rungtynes pirmavo dviženkliu skirtumu. Mačo pabaigoje Madrido ekipa padidino persvarą iki 27 taškų.

Į pergalę karališkąjį klubą atvedė Walteris Tavaresas, kuris per 25 minutes surinko 17 taškų, atkovojo 9 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, padarė 2 klaidas ir surinko 31 naudingumo balą.

„Real“: Walteris Tavaresas 17 (9 atk.kam., 31 naud.b.), Alberto Abalde 16, Guerschonas Yabusele 14, Vincentas Poirier 10.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas 18, Georgios Papagiannis 12, Kendrikas Perry 10, Ioannis Papapetrou 7.