„Žalgiris“ patyrė dar vieną pralaimėjimą: namuose nusileido „Bayern“ ekipai

Zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje patyrė apmaudžią nesėkmę. Jures Zdovco auklėtiniai ilgą laiką pirmavo, tačiau antroje rungtynių pusėje pranašumo neteko ir Miuncheno „Bayern“ komandai nusileido rezultatu 73:75 (24:13, 15:14, 16:25, 18:22).

Sužaidus beveik dvi minutes pirmuosius taškus rungtynėse dvitaškiu pelnė Mantas Kalnietis, Artūras Milaknis smeigė tritaškį, po puolime atkovoto kamuolio dvitaškį įvertė Joshas Nebo, o Nielsas Giffey dvitaškį pataikė nuo lentos – 9:4. J.Nebo pelnė keturis taškus iš eilės, N.Giffey pridėjo taiklų tolimą metimą, Lukas Lekavičius surinko šešis iš eilės ir padidino pranašumą iki dviženklio, o paskutinę kėlinio akimirką baudų metimus realizavo tas pats N.Giffey – 24:13.

L.Lekavičius pataikė tritaškį, o M.Kalnietis smeigė net du iš eilės – 33:19. Dar vieną tritaškį pridėjo N.Giffey, gražią ataką metimu iš po krepšio užbaigė Edgaras Ulanovas, o L.Lekavičius pataikė vieną baudos metimą iš dviejų – 39:27.

Tyleris Cavanaugh pataikė tritaškį iš kampo, J.Nebo pataikė iš po krepšio, E.Ulanovas pridėjo baudos metimą, tačiau skirtumas mažėjo – 45:40. M.Blaževičius surinko septynis taškus iš eilės, o kėlinio pabaigoje iš toli taikliai metė M.Kalnietis – 55:52.

Daugiau nei dvi minutes trukusį taškų badą dviem baudų metimais nutraukė J.Nebo, tačiau rezultatą varžovai išlygino – 57:57. T.Cavanaugh pasižymėjo taikliu tolimu metimu, L.Lekavičius surinko keturis taškus, o M.Blaževičius ir N.Giffey įmetė po vieną baudos metimą – 66:66. J.Nebo ir E.Ulanovas sumetė po du baudų metimus, tačiau likus žaisti minutę komandas skyrė du taškai – 70:72. L.Lekavičius pataikė tris baudos metimus, tačiau „Žalgiriui“ teko pripažinti geriau sužaidusio „Bayern“ pranašumą – 73:75.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 17, J.Nebo 12 ( 13 atk. kam.), M.Kalnietis 11 (6 rez. perd.), N.Giffey 11 (7 atk. kam.), M.Blaževičius 8 (8 atk. kam.), T.Cavanaugh 6, E.Ulanovas 5, A.Milaknis 3, P.Jankūnas 0, K.Lukošiūnas 0.

„Bayern“: V.Lučičius 17, D.Thomasas 15, D.Hilliardas 14, C.Waldenas 11.