Per anksti vadžias atleidusi „Maccabi“ vos neprisižaidė prieš „Panathinaikos“

Klubo nuotr.

Beveik visas rungtynes pirmavęs Tel Avivo "Maccabi" (3/2) klubas iškovojo trečiąją pergalę Eurolygos reguliariajame sezone, nors mačo pabaigoje turėjo paprakaituoti.

Ioannio Sfairopouloso auklėtiniai savo aikštėje 77:73 (19:13, 14:10, 22:17, 22:33) pranoko su vienintele pergale liekančią Graikijos čempionę Atėnų "Panathinaikos" (1/4).

"Maccabi" šiose rungtynėse pirmavo didžiąją rungtynių dalį, bet per anksti atsipalaidavę žydai vos nepaleido pergalės iš savo rankų.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui aikštės šeimininkų pranašumas atrodė nekėlė jokių abejonių - 64:47. Vis dėlto svečiai sugebėjo grąžinti intrigą.  Likus žaisti pusę minutės Ioannis Papapetrou smeigė tritaškį ir komandas jau skyrė tik 3 taškai - 74:71.

Scottie Wilbekinas atsakė baudos metimus, bet čia pat Darylas Maconas dar labiau sumažino atsilikimą - 75:73. Taiklūs S. Wilbekino baudų metimai uždarė rungtynes ir paskutines "Pao" viltis kabintis į pergalę - 77:73.

"Maccabi": J. Nunnally (6 atk. kam.) - 18, S. Wilbekinas (3/9 trit., 7 atk. kam.) - 16, D. Williamsas - 11, R. Sorkinas - 9 taškai.

"Panathinaikos": D. Maconas (3/6 trit.) - 17, I. Papapetrou (3/7 trit.) - 15, O. White'as - 14, N. Nedovičius - 13 taškų.