E. Messinos kariauna tik per plauką išvengė pralaimėjimo namie nuo ASVEL

Tik per plauką netikėto pralaimėjimo savo aikštėje išvengė vienas Eurolygos favoritų Milano "AX Armani" (5-0) klubas.

Ettore Messinos auklėtiniai po itin dramatiškos kovos 73:72 (17:17, 12:23, 25:11, 22:21) palaužė Vilerbano ASVEL (3-2) krepšininkus.

Po dviejų kėlinių 14 taškų persvarą turėję svečiai prarado žaidimo kontrolę po ilgosios pertraukos, o lemiamame ketvirtyje vyko tikras nervų karas.

Likus 27 sekundėms ir "dizaineriams" atsiliekant 2 taškais Shavonui Shieldsui nepavyko išlyginti rezultato, tačiau Kyle'as Hinesas sugriebė kamuolį puolime, o Devonas Hallas taikliai šovė iš toli.

Paskutinėje atakoje Davidas Lighty nepataikė iš toli, o jo metimą nesėkmingai bandė pataisyti Charlesas Kahudi.

"AX Armani": Shavonas Shieldsas 15 (1/6 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Nicolo Melli 14 (2/3 trit., 6 atk. kam.), Malcolmas Delaney 12, Giampaolo Ricci 10, Kyle'as Hinesas 7 (8 atk. kam.).

ASVEL: Elie Okobo 25 (8/12 dvit., 3/4 trit.), Chrisas Jonesas 12 (3 per. kam.), Charlesas Kahudi (6 atk. kam.) ir Dylanas Osetkowskis (2/3 trit.) po 6.