Lietuviškoji „Baskonia“ nugalėjo Eurolygos debiutantus su rezultatyviu D. Motiejūnu

Po nesėkmingo starto šiame sezone trečią pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (3-2).

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namie užtikrintai 78:66 (21:20, 17:15, 22:11, 18:20) įveikė turnyro debiutantę Monako "AS Monaco" (2-3) ekipą su Donatu Motiejūnu.

Abi komandos itin netaikliai atakavo iš toli: baskai realizavo vos 20 proc. (4/20), svečiai – 11,5 proc. (3/26) tritaškių.

Ypač šioje srityje išsiskyrė po nedidelės traumos į rikiuotę grįžęs Monako ekipos lyderis Mike'as Jamesas, kuris pataikė vos 1 tolimą metimą iš 9.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 33 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 1/4 trit., 5/5 baudų), sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius suklydo, dukart pažeidė taisykles ir surinko 11 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilusio T.Sedekerskio sąskaitoje – 2 taškai (1/3 dvit., 0/2 trit.), net 11 atkovotų bei 1 perimtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, 1 išprovokuota bei 3 asmeninės pražangos ir 10 efektyvumo balų per 26 minutes.

Nuo dvikovos pradžios žaidęs D.Motiejūnas per 20 minučių įmetė 10 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 0/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, paskutinę mačo sekundę gavo bloką ir užfiksavo 8 naudingumo balus.

"Baskonia": Simone Fontecchio 20 (6/7 dvit., 2/2 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 30 naud. b.), Landry Nnoko 14 (7 atk. kam.), Jaysonas Grangeris (6 rez. perd.) ir Stevenas Enochas po 12, Rokas Giedraitis 10 (5 atk. kam.).

"AS Monaco": Mike'as Jamesas 18 (1/9 trit., 5 atk. kam.), Danilo Andjušičius 15, Jerry Boutsiele 11 (10 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 10.