„Barcelona“ nepaliko vilčių „Zenit“ komandai

Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo be pralaimėjimų žengiantys Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai.

Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (5-0) namie net 84:58 (20:19, 24:8, 22:14, 18:17) nepaliko vilčių Sankt Peterburgo "Zenit" (3-2) ekipai su Artūru Gudaičiu ir Mindaugu Kuzminsku.

Katalonai realizavo net 42,1 proc. (8/21) tolimų metimų ir suklydo dvigubai mažiau nei varžovai – 8:16.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Jokubaitis per 25 minutes pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.), sugriebė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, dusyk suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 6 naudingumo balus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 17 minučių įmetė 6 taškus (3/5 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, sykį suklydo, po 2 kartus išprovokavo pražangas bei prasižengė pats ir užfiksavo 6 efektyvumo balus.

Vos 1 minutę aikštelėje praleidęs M.Kuzminskas jokiose statistikos kategorijose nepasižymėjo.

"Barcelona": Nikola Mirotičius 20, Brandonas Daviesas ir Sertačas Šanli 11, Nicolas Laprovittola 8, Rolandas Šmitas ir Kyle'as Kuričius 7, Nigelis Hayesas-Davisas ir Rokas Jokubaitis 6, Cory Higginsas ir Nickas Calathesas 4 taškai;

"Zenit": Jordanas Loydas, Dimitrijus Kulaginas, Billy Baronas ir Mateušas Ponitka 8, Alexas Poythressas ir Artūras Gudaitis 6, Conneris Frankampas 5, Jordanas Mickey 4, Igoris Volkhinas 3, Andrejus Zubkovas 2 taškai;